Mikulovský trojhrb 2016

Na velikonoční sobotu 26.3.2016 se v Hale Stáje Hlavenka konaly naše zimní zkouškové závody, které letos dostaly o jeden hrb navíc. Vybojovat zkoušky přijelo bezmála 100 závodníků, kteří se sjeli do Mikulova, aby si vyzkoušeli parkury rozhodčí Alice Boháčové, která si připravila pro každou výkonnostní kategorii 3 zajímavé běhy.  Ti nejúspěšnější byli oceněni na prvních 3 místech cenami od našich štědrých sponzorů a v každé kategorii byly vyhlášeny i součty těch nejšikovnějších týmů. Ti, kteří ten den neměli moc toho agility štěstíčka, snad byli rádi aspoň za prezenční balíček.

Závodníci i fanoušci jednotlivých týmů se mohli občerstvit či zahřát čajem nebo něčím ostřejším v bufetu přímo v areálu haly Hlavenka, což určitě přidalo na výborné atmosféře, která se šířila celým dnem. Všem zúčastněným moc děkujeme za kladné ohlasy na naše závody a budeme se na Vás těšit na našich dalších trojzkouškách "Nejdecký trojskok" v neděli 12.6.2016 již na trávě v Nejdku.

Velké poděkování patří našim sponzorům: hlavní sponzor Cymedica (Specific), dále Mapes, Vitakraft, Yoggies, vinařství Forman, Grand Vital, Mira Mar, Weber mlýn (Acana, Orijen) a Irel.Video z akce

Fotky z akce