Písečné jumpy 2020

Dne 1.3. 2020 jsme zorganizovali třetí ročník jumpingových závodů s názvem Písečné Jumpy. I když už máme téměř jaro, konaly se závody v prostředí Jezdeckého centra Hlavenka Mikulov, kde jsme využili možnosti běhat na kvalitním pískovém povrchu s geotextilií. Závody nám tentokrát posuzovala usměvavá rozhodčí Slávka Podmolová, která připravila tři různé obtížnosti parkurů a běhy si tak mohli užít nejen týmy, které na závodech startovaly poprvé, ale i zkušení matadoři a reprezentanti. Tentokrát startovalo téměř 90 závodníků.

Oranžové barvy klubu Jumpingdogs z.s. hájili v kategorii LA : Bára s Wookiem a Staňa s Aslanem; v kategorii MA: Verča s Olivií a Isabelou; v kategorii SA: Verča s Hanym a Adéla s Čensí. 

Generální sponzor JK Animals připravil kromě bohatých cen pro vítěze i velmi pěkné uvítací balíčky pro každého závodníka, takže nikdo neodešel s prázdnou.

Za krásné ceny pro vítěze bychom velmi rádi poděkovali sponzorům : JK Animals, Akinu , Aveflor,  Christeyns, Czechdog,LeroyCosmetics,Lyofruits,Mira Mar, Nakladatelství PLOT, Racio, Zero DC, veterinární ordinace Petra Olmová, Vitakraft CHOVEX, vinařství Hulata a vinařství Kurc.

Doufáme, že závodníci si den na závodech klubu Jumpingdogs užili a těšíme se zase někdy naviděnou. Další závody, které pořádáme - Nejdecký trojskok v dubnu a Burčák Cup v září. 

 

Áďa

Fotky z akce

Buďte v obraze

Podporujeme

Každý pejsek by měl mít jen jednoho páníčka a každý páníček by měl mít alespoň jednoho pejska. Věrného parťáka si určitě vyberete:
Domov pro zvířata Minaret

Pomáháme Raslíkům v nouzi, přidejte se:
russell-rescue.cz

Očekávané události

17čen
Kurz Adéla po
16:00 - 19:00 - Ještě se 0x Země zavrtí.
24čen
Kurz Adéla po
16:00 - 19:00 - Ještě se 7x Země zavrtí.
20čec
Nejdecký trojskok s JK Animals so
6:30 - 19:00 - Ještě se 32x Země zavrtí.