Společné venčení

Společné venčení

V sobotu jsme byli letos naposled společně venčit, i díky dobrému počasí byla procházka Lednickým parkem k Janohradu se závěrečným posezením v hospůdce U Korunky příjemným společným zakončením letošního roku.

 

PF 2014

Číst dál: Společné venčení

Ukončení kurzu pokročilých

Ukončení kurzu pokročilých

1.9. začal pokročilý kurz agility pro účastníky, kteří úspěšně absolvovali kurz začátečnický. Kurz byl opět pod vedením trenérky Báry Mandíkové. Probíhal jednou týdně v neděli a byli jsme rozdělení na dvě skupinky. Celkem nás totiž bylo 15 týmů. V kurzu jsme si zopakovali základy, které jsme se učili už v předchozím kurzu, učili se složitějšímu vedení psa, běhali jsme komplikovanější parkury, a samozřejmě jsme pod dohledem Stani Čechlovského pilovali i skokovou gymnastiku. Dozvěděli jsme se i další pravidla agility soutěží. 15. prosince se na závěrečném tréninku potkali všichni kurzisti. Tento trénink proběhl formou závodu a tak všichni mohli ukázat, co všechno se během kurzu naučili a změřili tak svoje síly. Již během kurzu měli účastníci možnost podat přihlášku k členství v klubu Jumpingdogs. 22.11. jsme společně s dalšími 11 týmy byli zvoleni a přijati do klubu a od 1.1.2014 jsme oficiálně členové!

Číst dál: Ukončení kurzu pokročilých

Vánoční večírek

Vánoční večírek

večírek jsme měli letos v rodinném vinném sklípku v Hlohovci.
Krom skvělého zázemí, degustace výborného vína na nás čekalo taky příjemné posezení s pohoštěním. O hudební produkci se staral jako obvykle náš DJ Peťa :-)
Přišli samozřejmě i naši noví členové a tradičně byli pozváni i přátelé klubu.

Číst dál: Vánoční večírek

Členská schůze

Řešili a vyřešili jsme hodně potřebných a zásadních věcí, mimo jiné i přijetí nových členů do klubu, takže se nám schůzování protáhlo až do pozdních nočních hodin.

Číst dál: Členská schůze

Klubový víkend - Čučice 2013

Klubový víkend - Čučice 2013

Na již tradiční klubový výlet do Čučic jsme se samozřejmě všichni moc těšili a pěkného podzimního počasí se spoustou sluníčka nám bylo dopřáno i letos. Účastnilo se celkem 12 členů a 14 psů, což byl asi rekordní počet. V pátek večer proběhla stejně jako vloni tzv. řízkopárty a následovala volná zábava a slavení svátků dvou členů Smile. V sobotu po snídani přišla na řadu venkovní společenská hra, ve které bylo cílem vysvobodit princeznu z dračí sluje. Moc jsme se pobavili a ikdyž se vysvobození všem týmům nepodařilo, užili jsme si to.  Po výborném gulášku od paní Růženky jsme se vydali na procházku do Mohelenské hadcové stepi, národní přírodní rezervace s překrásnou vyhlídkou na meandry řeky Jihlavy. Moc se nám tam líbilo a psi se tady pořádně vyběhali. Večer jsme opět slavili svátek. V neděli dopoledne jsme si dali ještě procházku po okolí a po úklidu vyrazili směr domov.

Nashle za rok, Čučice Smile

 

 

 

 

Číst dál: Klubový víkend - Čučice 2013

Intenzivní trénink s Luckou Dostálovou

Intenzivní trénink s Luckou Dostálovou

Letošní dvoudenní intenzivka byla pod vedením naší oblíbené trenérky Lucky Dostálové opět velmi vydařená a jako obvykle i pohodová a veselá. Lucka nás naučila na technicky náročných parkurech jak psovi nejlépe připravit ideální dráhu pomocí všech nám známých i neznámých otoček, což bylo pro některé psovody občas trošku náročnější, ale nakonec jsme to všichni zvládli a tím se v agility posunuli zas o kousek dál.
Počasí vyšlo suprově, obávaný déšť se nám vyhl a tak jsme si mohli dosyta potrénovat. Už teď se moc těšíme na další intenzivku s naší suprLuckou Smile

A motto tohoto víkendu?

Žádné problémy v agility neexistují, jsou to jen výzvy !

Číst dál: Intenzivní trénink s Luckou Dostálovou

Máme mistra! MČR agility 2013 - Sázava

Máme mistra! MČR agility 2013 - Sázava

Ve dnech  4.-6.10. 2013  se v Sázavě konalo Mistrovství České republiky v agility. Když jsem v pátek odjížděla z domu ani ve snu mě nenapadlo, že zpět pojedeme s cenným titulem Mistra republiky v jednotlivcích.  
Již v pátek se běžel závod CACIAg. Který stavěla rozhodčí Anne Viitanen z Finska. Baylies se s tímto parkurem, který byl dosti technicky náročný poprala, obsadila v tomto běhu 2. místo a získala titul res. CACIAg.
V sobotu se začalo běhat na „ostro“. Jako první se běžel závod družstev a poté následovali jednotlivci.  V jumpingu jednotlivců jsme s Bejkou startovaly jako  49 tým.  Parkur, který postavil Kari Jalonen z Finska byl opět technicky dosti náročný. Běhavé pasáže střídaly pasáže technické a to s Bejkou nemáme moc rády. Nic méně jsme zvládly doběhnout bez ztráty kytičky i tento parkur a nejrychlejší čas nám vynesl průběžné první místo.   
V neděli dochází k lámání chleba. Hned ráno jsem zjistila, že pozice startujícího z prvního místa není žádná výhra, neboť je to poměrně velký nápor na nervy a to nejsem trémista. Už od rána se spousta lidí ptalo, jak se cítím, jak jsme se vyspaly apod.   Bejka měla jako obvykle dobrou náladu, pořád hopsala kolem a já si řekla, že vlastně o nic nejde, že startujeme prostě jen jako poslední.  Probíhala 40ti minutová prohlídka, já si trať několikrát prošla, ale stále jsem si nebyla jistá některými pasážemi, které italský rozhodčí Paolo Meroni postavil.  Nakonec jsem běžela úplně jinak než většina startovního pole. Byl to nezapomenutelný pocit, to ticho když stojíte na startu jako favorit.  Bejce to však vůbec nepřišlo divné a chovala se, jako vždy  Nechtěla zůstat na startu, takže už tam jsme některým způsobily málem infarkt.  Běžet z prvního místa s rychlým psem, kterého vlastně na parkuru ani nevidíte je opravdu adrenalin, který bych přála zažít každému…  Bejka ukázala, že patří mezi nejlepší a nejrychlejší psy v Česku a právem si zasloužila titul Mistra republiky pro rok 2013. Vyhrála stylem start – cíl, tedy  1.místo v jumpingu jednotlivců, 1.místo v agility jednotlivců.

Adéla Havlíková

 

Moc gratulujeme Smile

Číst dál: Máme mistra! MČR agility 2013 - Sázava

Burčákcup 2013

Burčákcup 2013

Agility areál v Lednici - Nejdku navštívilo na svatého Václava bezmála 120 závodníků, aby zde mohli společně se svými psími parťáky odstartovat první ročník Burčákcupu, tj. závodu, který se konal přesně rok po slavnostním otevření agility cvičiště. Soutěžilo se v klasických disciplínách jako je tuneliáda, jumping a agility. Návštěvníci z řad veřejnosti tak mohli zhlédnout nevšední sportovní aktivitu.

Celým dnem se prolínala přátelská atmosféra, ke které velkým dílem přispělo nádherné slunečné počasí, pohodoví závodníci a výborná organizace.  I přes nezvykle velké pole startujících se členům Jumpingdogs podařilo připravit nejen zajímavé parkury a dobré zázemí, ale i jak sám název akce napovídá nějaké “to“ občerstvení.  Díky podpoře všech sponzorů mohli být ti nejlepší odměněni hodnotnými cenami.

Jsme rádi, že jsme mohli přivítat v našem krásném regionu agility nadšence nejen z celé České republiky, ale i Slovenska. Pozitivní ohlasy účastníků nás již dnes motivují k přípravě dalšího ročníku.

Velké poděkování patří sponzorům: Nativia, Specific, Perro, Acana, Orijen, Eminent, Haf nakladatelství, Plot nakladatelství, Jota, Aveflor, Mapes, Mira Mar, Czech Dog, Barny shop, Leroy, 4 Dox, Christeyns,  Gumotex, Chovatelská stanice - Czech Paradise Ridges, Fajn slevy,  pan Janota,  Vinařství Jan Strouhal Velké Bílovice, Rodinné vinařství Spěvák Velké Bílovice, Vinařství Bauman Velké Bílovice, Klenotnictví Opluštil Velké Bílovice, btshop.cz, ZŠ a MŠ Ladná a také členům a kurzistům klubu Jumpingdogs.

-pv-

Výsledková listinaVýsledková listina

Číst dál: Burčákcup 2013

Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013 - Kroměříž

Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013 - Kroměříž

stejně jako vloni nás i letos v této soutěži reprezentovala naše nejmladší členka Simča Janošková a opět úspěšně Smile
Tentokrát vybojovala s Kiss 3x bronzové místo v jednotlivcích a to v jumpingu, agility i součtech. S Betty skončila na pěkném 4. místě v jumpingu.
Jak Simča sama říká, získala zde spoustu cenných zkušeností, které se jí určitě budou hodit na příštím ročníku, jen už nebude startovat za děti, ale juniory.
Gratulujeme Smile

Číst dál: Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013 - Kroměříž

Jumpingdogs na IMCA 2013

Jumpingdogs na IMCA 2013

Ve dnech 5. - 8. září 2013 proběhlo v Maďarské Gyule mezinárodní mistrovství IMCA. Mezi týmy z celého světa závodily v české reprezentaci také dvě členky Jumpingdogs o.s. Lednice - Barbora Mandíková a Adéla Havlíková, které podaly se svými čtyřnohými svěřenci moc pěkné výkony. Barbora Mandíková se svým psem border kolie Dennym zazářila v soutěži družstev, kde svými dvěma čistými parkury pomohla družstvu large k celkovému stříbru a titulu VÍCEMISTŘI SVĚTA ve družstvech. Denny je zkušený závodník a spolu s Bárou tvoří dobrý tým, avšak v soutěži jednotlivců se jim nedařilo. Diskvalifikace z prvního běhu jumping je stála celkové umístění, neboť v druhém běhu agility se umístili na 4. místě.

Adéla Havlíková se svou mladou fenkou trpasličího pinče Baylies předvedla v obou parkurech jednotlivců velmi rychlé běhy, ale bohužel jim chyběla troška štěstí. Baylies nezvládla náběh do slalomu a to je posunulo až na celkově jedenáctou pozici. V soutěži družstev se v běhu jumping družstvo small diskvalifikovalo, ale v běhu agility obsadilo skvělé 3. místo.

Gratulujeme oběma našim holkám šikovným Smile

Číst dál: Jumpingdogs na IMCA 2013

Zábavný den s večírkem I.

Zábavný den s večírkem I.

Tuto krásnou srpnovou sobotu jsme se spolu vrátili do dětských let a uspořádali jsme zábavný den plný her, které byly občas i nad naše síly Very Happy. Celý den se nesl v duchu soutěžení a legrace. Vítězství sportovního klání nakonec vybojovalo družstvo "oranžových", ale hlavní výhrou pro všechny byla radost a smích, kterého jsme si užili opravdu dost. Fyzické výkony všech závodníků jsme večer pořádně oslavili večírkem, na který budeme dlouho vzpomínat. Doufám, že se z této sportovní akce stane tradice a příští léto uspořádáme již druhý ročník Jumpingdogs sranda olympiády. Sportu zdar!

Číst dál: Zábavný den s večírkem I.

návštěva od Lužáneckého parku

návštěva od Lužáneckého parku

Dne 18.8.2013 proběhlo celodenní setkání přátel chovatelské stanice od Lužáneckého parku na našem cvičišti pořádané Radimem Šuldesem a  Alexandrou Brablíkovou.
Prostředí našeho cvičiště bylo dle pí. Brablíkové ideální pro procvičení základních disciplín OVVR a také byly zapůjčeny některé překážky na agility, na kterých se procvičily základy poslušnosti.
Počasí se vydařilo a pejsci se společně vyřádili, což bylo také záměrem setkání.  Všichni zúčastnění vyjádřili velké poděkování našemu klubu, za možnost uspořádat setkání v tak krásném a ideálním prostředí pro výcvik svých pejsků.

Číst dál: návštěva od Lužáneckého parku

Minitábor agility

Minitábor agility

Druhý srpnový víkend se na cvičáku Jumpingdogs konal dvoudenní intenzivní trénink určený jak začátečníkům, tak pokročilým. Pro účastníky byly připraveny jak klasické agility a jumpingové běhy (které vedla Barbora Mandíková), tak blok skokové gymnastiky (kterou vedl Stanislav Čechlovský). Jelikož byl program rozdělen do ranního a odpoledního bloku, bylo důležité počasí. To se naštěstí vydařilo báječně a zúčastněné týmy vydržely až do závěrečných rovinek. Večer ze soboty na neděli byl okořeněn špekáčkováním a společným posezením u ohně. Celkově se jednalo o hezky prožitý víkend a tak zase někdy příště…

Číst dál: Minitábor agility

Lážo plážo na Ostrově 2013

Lážo plážo na Ostrově 2013

V sobotu 20.7. se skupina členů Jumpingdogs, doplněná o začátečníky z kurzů, zúčastnila neoficiálních závodů Lážo Plážo na Ostrově 2013. Závody probíhaly na cvičišti Psí školy „Na Ostrově“ v klidné části Brna a díky hezkému počasí a dobré organizaci se jednalo o pohodové závody. Samozřejmě nejvíc nám je zpříjemnily úspěchy našich závodníků, u některých i vícenásobné, o to více ceněné, že se jednalo i o naše začátečníky Smile Celkem se nám podařilo vybojovat 8 míst na stupních vítězů. Ani ostatní závodníci si nevedli špatně a i když ne vždy se vše podařilo jak mělo, závody jsme si všichni užili. Už teď se těšíme na další společný výjezd, který podnikneme 14. září do Hodonína.

Číst dál: Lážo plážo na Ostrově 2013

Závěrečné kurzové závody

Závěrečné kurzové závody

Po měsících učení jsme se rozhodli účastníkům začátečnického kurzu zpříjemnit závěrečnou hodinu uspořádáním rádoby malých závodů. Všechny skupiny to pro tentokrát měli dohromady, takže se mohli po dlouhé době osobně seznámit účastníci jednotlivých skupin, kterým se tak nepoštěstilo na společných závodech a či akcích klubu. Před závodem byla popsána praidla závodu, aby i ti, kteří ještě na žádných nebyli měli představu, co od podobné akce čekat, jak se chovat, na co si dát pozor. Své síly porovnali v tuneliádě, agility a jumping běhu a na ty nejlepší čekali krásné ceny. Svou šikovnost však prokázali všichni bez výjimky a celý závod se nesl ve velmi přátelském duhu vzájemné podpory. Po vyhlášení vítězů bylo rečeno pár slov k proběhlému kurzu a pochválení všech účastníků před "nastopenou jednotkou".

Číst dál: Závěrečné kurzové závody

A máme pořádné ohniště

A máme pořádné ohniště

Tak jsme dneska zase brigádničili a podařilo se udělat spousty práce, jako třeba natřít lavečky a rošt před vchodem, vytvořit stůl z odpadu, položit základ na dětské pískoviště, ptáčkům uhnízděným v naší klubovně udělat přistávací plochu, posekat trávník a vybudovat úplně suprovní ohniště, které rozhodně brzo otestujeme Smile.
Všem kteří se dnešní brigády účastnili patří velká pochvala.

Číst dál: A máme pořádné ohniště

Flyball a špekáčkování

Flyball a špekáčkování

V pátek 7. června jsme uspořádali společný trénink flyballu, kterého se účastnili jak členové, tak i začátečníci navštěvující kurz. Akce se vydařila nad očekávání, bylo krásné červnové počasí, pejsci byli moc šikovní a bylo poznat, že je pro ně tato aktivita zajímavá a zábavná. Spokojeni po vydařeném tréninku jsme zasedli k táborovému ohni, opekli špekáčky, ochutnali nějaký ten vzorek a rozjeli se k domovu. Byla to velmi příjemná, vydařená akce, ze které všichni odjížděli moc spokojení.

Číst dál: Flyball a špekáčkování

Hopsavý speciál II. - Heroltice

Hopsavý speciál II. - Heroltice

tuto neděli vyrazili někteří naši účastníci začátečnického kurzu za velké podpory svých rodin a známých na tyto neoficiální závody nedaleko Tišnova.
Pro většinu z nich to byly úplně první závody, ale poprali se s tím skvěle, všichni své běhy doběhli do konce, některým se dokonce podařilo dosáhnout na nejvyšší příčky. Celkem získali 6 medailí (jednu zlatou, dvě stříbrné a tři bronzové).
Rozhodčí postavila pro začátečníky i pro závodníky A1 moc hezké parkury, ceny pro vítěze byly krásné, navíc všichni dostali památeční medaili na tento Hopsavý den Smile
Počasí vyšlo nádherně, po delší době vylezlo sluníčko a celá výprava Jumpingdogs si to skvěle užila Smile

Číst dál: Hopsavý speciál II. - Heroltice

Dětský den v Nejdku

Dětský den v Nejdku

Po loňské úspěšné prezentaci našeho klubu, jsme letos byli znova požádání pořadateli dětského dne v Nejdku o připravení malé ukázky naší činnosti. Počasí nám tentokrát moc nepřálo, ale i přes delší dešťovou přeháňku se nakonec stihlo prezentaci uskutečnit jak ke spokojenosti publika, pořadatelů, tak i naší. Pro diváky bylo zajímavým spestřením prezentování naší nové aktivity, kterou je flyball. A nakonec se ukázalo i sluníčko.

Číst dál: Dětský den v Nejdku

Brigádička

Brigádička

Tak jsme trochu brigádničili. Díky alespoň trochu příznivému počasí se podařilo konečně očistit překážky od nánosu prachu po zimním trénování v hale, provedl se úklid v klubovně a překážkárně, natřelo zabezpečovací zařízení na klubovnu a péči dostal i trávníček na parkuru a okolo něj. Den byl zpestřen potyčkou, které se účastnila Ambra a Roxa (od toho okamžiku přezdívaná "Roxa killerka") po níž následovala návštěva veterinární ordinace, kde Ambře přibylo sedm stehů, naštěstí se nic vážnějšího nestalo a obě holky už zase skáčou přes ...

Číst dál: Brigádička

Vilémovické hopsání

Vilémovické hopsání

V neděli 12. 5. 2013 se někteří z kurzu začátečníků účastnili svých prvních závodů ve Vilémovicích u Macochy.

Soutěžilo se ve třech kategoriích. Štěňata, kde jsme měli své 3 zástupce Martina Grabovského se psem Neo, Petru Šašvatovou s fenkou Cindy a Radku Turčekovou se psem Aramis. Druhou kategorií byli začátečníci, kde startovala Magdalena Vydrová se psem Barley. Poslední kategorií byli pokročilí.

Nejdříve byla na řadě tuneliáda, jako první šla na řadu štěňata, začátečníci a pokročilí. Poté se pokračovalo se štěněčí  bareliádou. Další disciplínou byl jumping a agility začátečníků a pokročilých.

Martin Grabovský se umístil na prvním místě, Radka Turčeková na druhém a Petra Šašvatová na třetím místě. Všichni v tuneliádě. Magdalena Vydrová v začátečnících skončila na 8. místě. Radost ze závodů byla veliká. Závody končily okolo 16 hodiny. Nálada byla výborná a chuť závodit nám nevzalo ani počasí. Vůbec nevadilo, že se sem tam přehnal nějaký dešťový mrak. Domů se každý vracel s dobrou náladou a nadšením pro tento nový koníček.

Číst dál: Vilémovické hopsání

Intenzivní trénink s Bárou Mandíkovou

Intenzivní trénink s Bárou Mandíkovou

Na první letošní intenzivku k nám dorazilo 13 týmů, z toho několik začátečníků z našeho kurzu. Bára si pro nás připravila sérii hezkých, běhavých parkurů, na kterých jsme vydatně potrénovali i technicky náročnější pasáže. Počasí bylo ideální, psi poslušní, atmosféra výborná, co víc si přát Smile

Číst dál: Intenzivní trénink s Bárou Mandíkovou

Na Pohansko a zpět

napohanskoSobota 27. dubna 2013

V sobotu jsme vyrazili na malou odpolední procházku a přidali se i někteří účastníci začátečnického kurzu. Počasí vyšlo krásně, sluníčko se sice víceméně schovávalo, ale i tak došlo na koupání (zatím jen pejsků) a nakonec bylo potřeba i uhasit žízeň dobrým Svijanským na Pohansku.

 

Číst dál: Na Pohansko a zpět

Postav dům, zasaď strom...+ členská schůze

Postav dům, zasaď strom...+ členská schůze

Klubovnu máme postavenou, teď přišel na řadu strom...

Koupili jsme nádhernou jabloň a zasadili ji kde jinde než na cvičáku Smile Deštivé počasí bylo pro sázení stromu prý ideální, pro posezení u táboráku trošku komplikované, ale opět jsme si poradili. Členská schůze proběhla pod deštníky u táborového ohně, probrali a vyřešili jsme vše potřebné a došlo i na zahájení špekáčkové sezóny.

 

Číst dál: Postav dům, zasaď strom...+ členská schůze

Flyball - první trénink

Flyball - první trénink

A je to tady! Počasí se konečně umoudřilo a tak jsme mohli pod vedením naší  trenérky flyballu Adély Podškubkové zahájit novou éru na našem cvičáku - tedy flyballovou.
Překážky jsme dostali darem od Stanislavy Jansové na psím táboře ve Svojanově za "nejlepší" partu a zbytek vybavení nám obstarala právě naše Adéla Smile, takže jsme mohli začít.
Sešlo se nás docela dost, něktěří z našich dvojic už jsou ve flyballu "mazáci", tak trénovali se vším všudy. Začátečníci si na tento druh sportu budou teprve zvykat a pilně trénovat, abychom časem mohli vytvořit silné flyballové družstvo a mohli náš klub reprezentovat na závodech.

Číst dál: Flyball - první trénink

Bowling podruhé + oslava

Bowling podruhé + oslava

Druhý ročník bowlingu proběhl zároveň s oslavou narozenin naší trenérky Báry. Nejlepším hráčem tohoto veselého a nezapomenutelného večera byl Radim, který zvítězil hned 3x ! Bez pár členů jsme se nakonec sešli téměř všichni. Už se těšíme na další turnaj.

Číst dál: Bowling podruhé + oslava

Účast v anketě Kynolog roku 2012- Cvičák roku 2012

Účast v anketě Kynolog roku 2012- Cvičák roku 2012

Na základě návrhu jednoho z našich členů, jsme se rozhodli zúčastnit soutěže o Cvičák roku 2012 a zaslali přihlášku.

Soutěž probíhala dvoukolově, nejdříve porota ze všech přihlášek (61) v této kategorii vybrala 25 finalistů, mezi kterými byl, k naší velké radosti, i cvičák klubu Jumpingdogs a od 1.3. - 17.3. probíhalo internetové hlasování. Následoval týden napjatého očekávání, jak hlasování dopadlo, 23. března proběhl v Praze slavnostní galavečer s vyhlášením výsledků, kterého se zúčastnila čtveřice našich členů, moc se jim tam líbilo a není divu, když převzali ocenění za fantastické 2. místo!

Děkujeme tímto všem,
kteří nám fandili, posílali hlasy a podporovali nás od začátku do konce, nesmírně si toho vážíme. Ten největší dík patří samozřejmě obci Lednice, bez které bychom náš úžasný cvičák nikdy nevybudovali.

Za druhé místo jsme získali zboží v hodnotě 5000,- od českého výrobce kynologických potřeb-firmy Gappay, z čehož mají největší radost samozřejmě naši pejskové.

o soutěži:
Cvičák roku je jedinečná soutěž pro organizace zabývající se výcvikem psů, tedy všem dobře známé cvičáky. V České republice je jich spousta, přitom každý je trochu jiný. Jejich vliv je ale obrovský - kromě zázemí pro trénink špičkových sportovních i služebních kynologů jsou často jedinou "záchrannou stanicí" čerstvých majitelů štěňátek. Často bývají i místem, kde se pravidelně schází dobrá parta a kde spolu lidé a psi tráví skvělý čas. Cvičáky jsou zkrátka důležitým společenským fenoménem. Vždyť i díky nim si mohou lépe rozumnět nejen lidé se psy, ale i lidé mezi sebou navzájem. Cílem této soutěže je představit široké veřejnosti báječné cvičáky, ukázat šíři jejich záběru a krásu kynologie jako takové.

Číst dál: Účast v anketě Kynolog roku 2012- Cvičák roku 2012

Zahájení začátečnického kurzu

Zahájení začátečnického kurzu

Přestože nám první hodinu našeho začátečnického kurzu počasí moc nepřálo a foukal studený vítr, sešli se účastníci v hojném počtu a první hodinu zvládli na jedničku.   

Naše nové naděje přijeli přivítat i členové výboru. Radim Šuldes pronesl krátkou úvodní řeč a dál už vše pokračovalo v režii našich trenérů Báry Mandíkové a Stani Čechlovského, kteří byli jako vždy perfektně připraveni. Nejdřív se zaměřili na teoretickou část, pak následovalo seznámení s lehčími překážkami jako jsou skočky a tunely.

Všem nováčkům přejeme, aby se jim u nás líbilo a zažili se svými psími kamarády spoustu hezkých chvil.   

 

Číst dál: Zahájení začátečnického kurzu

Přechod Pálavy

Přechod Pálavy

V tuto neděli jsme si naplánovali další klubový výlet, tentokrát jsme přešli Pálavu tam i zpět. Díky krásnému počasí jsme byli všichni maximálně spokojení a naši "trhači" patřičně unavení Smile

 

 

Číst dál: Přechod Pálavy

Výlet na Svatý kopeček

Výlet na Svatý kopeček

V sobotu 9. února jsme si udělali malou procházku po Mikulově, začali jsme výšlapem na Svatý kopeček, odtud k jeskyni Na Turoldu a přes Kozí hrádek jsme přišli až do příjemné cukrárny kde jsme výlet zakončili.

Číst dál: Výlet na Svatý kopeček

Procházka k Minaretu

Procházka k Minaretu

Na první společné letošní venčení nám připadla krásná sluneční neděle. Zvolili jsme naši oblíbenou trasu okolo Minaretu, kam chodíme rádi v každou roční dobu.  Psi byli nadšení a moc hodní, zlobili opět pouze naši russlíci, jak je vidět i na fotce Very Happy

Číst dál: Procházka k Minaretu

Buďte v obraze

Očekávané události

21zář
Burčákcup 2024 so
7:00 - 18:00 - Ještě se 57x Země zavrtí.