Nejdecký trojskok 23. 8. 2020

Po dlouhém koronavirovém šílenství jsme se 23.8. 2020 konečně dočkali i tradičních trojzkoušek na našem krásném cvičáku v Nejdku.  Závody nám tentokrát posuzoval Roman Lukáč ze Slovenska a oblíbený formát trojzkoušek přilákal něco okolo sta závodníků.

Ve stánku s občerstvením se grilovaly uzeniny a hermelíny, kofola tekla proudem adekvátně k zvyšující se teplotě ovzduší. Počasí bylo téměř tropické, ale i přesto nálada skvělá, ať už se běh zadařil nebo ne. 

Na startu zkoušek jsme viděli jak známé tváře reprezentantů ČR,  tak i začínající týmy, které si přišly vyzkoušet  závodní atmosféru. Výsledky se vyhlašovaly ihned po odběhání všech tří zkoušek v jednotlivých výkonostních kategoriích. 

Oranžové barvy klubu Jumpingdogs z.s. hájili v kategorii LA : Bára s Wookiem a Staňa s Aslanem; v kategorii MA: Katka s Jess, Verča s Olivií a Isabelou; v kategorii SA:  Adéla s Čensí a Fidži. Mimo tyto ostřílené závodníky jsme k nováčkům na závodním poli přivítali Lenku s Amy v LA, Adama s Ushim v MA a Lucku s Kubíkem v S. Všichni do běhání dali všechno a přejeme jim hodně zdaru i na příštích závodech. 

Za krásné ceny pro vítěze bychom velmi rádi poděkovali sponzorům : Hlavní sponzor  Specific, Vitakraft, , Miramar, vinařství Nosreti. 

Doufáme, že závodníci si den na závodech klubu Jumpingdogs užili a těšíme se zase někdy naviděnou. Další závody, které pořádáme - Burčák Cup 3.10.2020 

 

ÁďaFotky z akce

Autor fotek: Vítek

Buďte v obraze

Podporujeme

Každý pejsek by měl mít jen jednoho páníčka a každý páníček by měl mít alespoň jednoho pejska. Věrného parťáka si určitě vyberete:
Domov pro zvířata Minaret

Pomáháme Raslíkům v nouzi, přidejte se:
russell-rescue.cz

Očekávané události

17čen
Kurz Adéla po
16:00 - 19:00 - Ještě se 0x Země zavrtí.
24čen
Kurz Adéla po
16:00 - 19:00 - Ještě se 7x Země zavrtí.
20čec
Nejdecký trojskok s JK Animals so
6:30 - 19:00 - Ještě se 33x Země zavrtí.