Burčák Cup 2020

,,Tož, aj v temto roku jsme udělali ty naše prestyžní závody, kde sa neenom bezvadně běhá, šak domlúváme pokaždé echtovního rozhodčího, ale také sa dá aj dobře najest a napit. "

I když to letos vypadalo s Burčák Cupem zpočátku bledě, neboť slovenští závodníci, kteří naše závody mají v oblibě nemohli skrz vydaná "corona opatření" dorazit, my jsme to nevzdali a tyto pohodové závody navzdory menšímu počtu účastníků stejně uspořádali.

Naše závody prostě k podzimnímu období patří, stejně jako vinobraní k jižní Moravě, a tak lahodný burčák tekl proudem a vládla pohodová atmosféra. Počasí si na nás letos nachystalo zase něco "spešl" , takto silný vítr jsme opravdu nečekali. Lítalo vše, co nebylo pevně přiděláno - vítr nedělal rozdíly mezi výsledkovými listinami ani bočnicemi skokovek.  

 Poprvé jsme zvolili formát závodů pro 5 výškových kategorií a připravenost týmů prověřily běhavé parkury rozhodčí Jiřinky Máčkové. Celkem závodilo okolo 60 ti závodníků. 

  Nesmíme samozřejmě opomenout krásné  ceny, které darovali štědří sponzoři. Našla se v nich nejen odměna pro pejska v podobě granulí, pamlsků, konzerv či pelíšků, ale také pro páníčka. 

Věřím, že i letošní ročník se dá zařadit mezi úspěšně zvládnuté akce a budeme se těšit zase za rok. 

Za krásné ceny pro vítěze bychom velmi rádi poděkovali sponzorům : Acana, Bioveta, Czech dog, HTC service, Irel, Falco, Leroy Cosmetics, Mira Mar, Vitakraft, Zero DC. 

 

ÁďaFotky z akce

Buďte v obraze

Podporujeme

Každý pejsek by měl mít jen jednoho páníčka a každý páníček by měl mít alespoň jednoho pejska. Věrného parťáka si určitě vyberete:
Domov pro zvířata Minaret

Pomáháme Raslíkům v nouzi, přidejte se:
russell-rescue.cz

Očekávané události

21zář
Burčákcup 2024 so
7:00 - 18:00 - Ještě se 57x Země zavrtí.