Burčák Cup 2021

Máme tu začátek podzimu a stejně jako k podzimnímu období patří na jižní Moravě každoročně vinobraní, patří pro tento čas ke klubu Jumpingdogs z.s. již tradiční agility závody Burčák Cup.

Letos se závody nesly v duchu babího léta, tentokrát nám ani nesprchlo, nefoukal ani silný vítr  a celkově bylo počasí po několika letech konání této akce naprosto bezchybné. 

Lahodný burčák z rodinného vinařství Zlámal tekl proudem, kýta se točila nad ohněm, vládla pohodová přátelská atmosféra, parkury nám posuzovala usměvavá Efka Svobodová a o krásné ceny se mezi sebou utkalo téměř 80 závodníků z různých koutů Česka i Slovenska. 

Věřím, že i letošní ročník se dá zařadit mezi úspěšně zvládnuté akce a budeme se těšit zase za rok. 

,,Tož, aj v dalšim roku uděláme ty naše prestyžní závody, kde sa neenom bezvadně běhá, ale také sa dá aj dobře najest a napit. "

 

 

Děkujeme všem sponzorům za krásné ceny pro vítěze. Našla se v nich nejen odměna pro pejska v podobě kvalitních granulí hlavního sponzora závodu firmy Grancann - české konopné krmivo, ale také pamlsků - Sweetenergy.cz, MiraMar,  Vitakraft, , konzerv - Falco, a našlo se  také něco pro páníčka - brambůrky Petr Hobža, Zero DC - obojky, agility vodítka, klíčenky.

 Fotky z akce

Buďte v obraze

Podporujeme

Každý pejsek by měl mít jen jednoho páníčka a každý páníček by měl mít alespoň jednoho pejska. Věrného parťáka si určitě vyberete:
Domov pro zvířata Minaret

Pomáháme Raslíkům v nouzi, přidejte se:
russell-rescue.cz

Očekávané události

03čen
Kurz Adéla po
16:00 - 19:00 - Ještě se 5x Země zavrtí.
10čen
Kurz Adéla po
16:00 - 19:00 - Ještě se 12x Země zavrtí.
17čen
Kurz Adéla po
16:00 - 19:00 - Ještě se 19x Země zavrtí.
24čen
Kurz Adéla po
16:00 - 19:00 - Ještě se 26x Země zavrtí.
20čec
Nejdecký trojskok s JK Animals so
6:30 - 19:00 - Ještě se 52x Země zavrtí.