Nejdecký trojskok 15.04.2022

I v tomto roce se konaly již tradiční trojzkoušky na jižní Moravě pod Pálavskými vrchy. Nejdecký trojskok se tentokrát uskutečnil na Velký pátek 15.04.2022.

Počasí bylo opravdu aprílové, v průběhu dne se neustále měnilo. A tak není divu, že ráno týmy kategorie A3 zahájily první zkoušku v dešti, po poledni, kdy nastupovala kategorie A1, svítilo sluníčko a teploty překračovaly 20 °C a v pozdějších odpoledních hodinách se povětrnostní podmínky neustále střídaly – A2 si užily každého počasí.

Nikdo si však nenechal marnivým počasím zkazit náladu, týmy si užily běhavé parkury Anety Obrusníkové, které se při přestavbách téměř nevešly na velké prostranství cvičáku.

Na závodech nechyběly ani oranžové týmy Jumpingdogs. V kategorii LA náš klub zastupovali Bára s Wookieem a Gamim, Standa s Aslanem a Lenka s Amy. V kategorii SA to byla Adéla s Čensí a Lucka s Kubíkem. Týmy bylo často vidět i na stupních vítězů.

Velké díky patří sponzorům, kteří do závodů věnovali pro vítěze krásné ceny jako například vodítka, klíčenky, pamlsky, granule atd. Hlavním sponzorem závodů byl Specific. Dále 4dox, AKINU, Asure Pharma, Bioveta, Coriolis, HTC servis, Leroy cosmetics, Mapes, MiraMar, SweetEnergy.cz, Vitakraft Chovex a Zero DC.

Závěrem zbývá také poděkovat paní rozhodčí, soutěžícím za hojnou účast a dobrou náladu, kterou na zkouškách vytvořili, a také všem pomocníkům, kteří se snažili o hladký průběh závodů.

Tým klubu Jumpingdogs z. s. se těší, až se všichni opět potkáme na dalších závodech, třeba už v červenci na Nejdeckém trojskoku II.Fotky z akce

Buďte v obraze

Podporujeme

Každý pejsek by měl mít jen jednoho páníčka a každý páníček by měl mít alespoň jednoho pejska. Věrného parťáka si určitě vyberete:
Domov pro zvířata Minaret

Pomáháme Raslíkům v nouzi, přidejte se:
russell-rescue.cz

Očekávané události

03čen
Kurz Adéla po
16:00 - 19:00 - Ještě se 5x Země zavrtí.
10čen
Kurz Adéla po
16:00 - 19:00 - Ještě se 12x Země zavrtí.
17čen
Kurz Adéla po
16:00 - 19:00 - Ještě se 19x Země zavrtí.
24čen
Kurz Adéla po
16:00 - 19:00 - Ještě se 26x Země zavrtí.
20čec
Nejdecký trojskok s JK Animals so
6:30 - 19:00 - Ještě se 52x Země zavrtí.