cvičák agilityNáš cvičák začal postupně vznikat před dvěma lety v poklidné části obce Lednice zvané Nejdek. Kdybyste tehdy přišli na místo, kde dnes cvičíme, nalezli byste pouze oplocenou plochu plnou plevele a odpadků (bývalé smetiště). Za podpory obce a velkého usilí všech členů jsme zde vybudovali výcvikové středisko agility, které dnes rozšiřujeme o další psí sporty.

Po provedení rekultivace pozemku jsme vysadili speciální travní směs. Zbytek roku se nesl v duchu budování zázemí v podobě klubovny, překážkárny a stylové kadibudky. Než poprvé vstoupily naše kopačky na plac, uběhlo mnoho brigádnických hodin.

Veškerá budovatelská snaha vyvrcholila kolaudací cvičáku za přítomnosti starosty obce Lednice a byl odstartován náš „první“ závod. Od tohoto okamžiku jsme uspořádali nespočet akcí, jako jsou intenzivní tréninky, semináře, závody, školka pro štěňata a začátečnický kurz.

Cvičák však pro nás není pouhým místem pro výcvik, ale i prostorem pro setkávání se, relaxaci a pořádání společných akcí. Našim přáním do budoucna je rozšířit naše řady o podobně nadšené pejskaře a připravit další úspěšné agiliťáky.

Buďte v obraze

Očekávané události

24bře
Kurz agility pro začátečníky so
0:00 - Ještě se 30x Země zavrtí.
30bře
Velikonoční intenzivka s Luckou Dostálovou
0:00 - Ještě se 36x Země zavrtí.
19kvě
Jarní intenzivka s Bárou Mandíkovou so
0:00 - Ještě se 86x Země zavrtí.
02čen
Nejdecký trojskok so
6:00 - 18:00 - Ještě se 100x Země zavrtí.
21čec
Letní intenzivka s Luckou Glejdurovou a Terkou Otýpkovou so
0:00 - Ještě se 149x Země zavrtí.
22zář
Burčákcup 2018 s JK Animals so
6:00 - 18:00 - Ještě se 212x Země zavrtí.
27říj
Podzimní intenzivka s Luckou Dostálovou so
0:00 - Ještě se 247x Země zavrtí.