Účast v anketě Kynolog roku 2012- Cvičák roku 2012

Na základě návrhu jednoho z našich členů, jsme se rozhodli zúčastnit soutěže o Cvičák roku 2012 a zaslali přihlášku.

Soutěž probíhala dvoukolově, nejdříve porota ze všech přihlášek (61) v této kategorii vybrala 25 finalistů, mezi kterými byl, k naší velké radosti, i cvičák klubu Jumpingdogs a od 1.3. - 17.3. probíhalo internetové hlasování. Následoval týden napjatého očekávání, jak hlasování dopadlo, 23. března proběhl v Praze slavnostní galavečer s vyhlášením výsledků, kterého se zúčastnila čtveřice našich členů, moc se jim tam líbilo a není divu, když převzali ocenění za fantastické 2. místo!

Děkujeme tímto všem,
kteří nám fandili, posílali hlasy a podporovali nás od začátku do konce, nesmírně si toho vážíme. Ten největší dík patří samozřejmě obci Lednice, bez které bychom náš úžasný cvičák nikdy nevybudovali.

Za druhé místo jsme získali zboží v hodnotě 5000,- od českého výrobce kynologických potřeb-firmy Gappay, z čehož mají největší radost samozřejmě naši pejskové.

o soutěži:
Cvičák roku je jedinečná soutěž pro organizace zabývající se výcvikem psů, tedy všem dobře známé cvičáky. V České republice je jich spousta, přitom každý je trochu jiný. Jejich vliv je ale obrovský - kromě zázemí pro trénink špičkových sportovních i služebních kynologů jsou často jedinou "záchrannou stanicí" čerstvých majitelů štěňátek. Často bývají i místem, kde se pravidelně schází dobrá parta a kde spolu lidé a psi tráví skvělý čas. Cvičáky jsou zkrátka důležitým společenským fenoménem. Vždyť i díky nim si mohou lépe rozumnět nejen lidé se psy, ale i lidé mezi sebou navzájem. Cílem této soutěže je představit široké veřejnosti báječné cvičáky, ukázat šíři jejich záběru a krásu kynologie jako takové.Buďte v obraze

Očekávané události