Podpálavská Drkotačka IV.

Rok se s rokem sešel a v koňské hale jezdeckého klubu Mikulov se opět potkala spousta agility nadšenců, aby si pořádně „zadrkotali“ na Podpálavské drkotačce, pořádané klubem Jumpingdogs Lednice. Letošního ročníku se účastnilo celkem 99 týmů nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Letos soudcovala závody slečna Kateřina Lerlová. Svého úkolu se zhostila na výbornou, závodníci si zaběhli pěkné parkury, na kterých na ně čekaly nástrahy v podobě technických úseků a i na fyzičku náročných rovinek. Běžely se agility, jumping a připravena byla jedna zkouška. Přestože se zúčastnilo tak velké množství týmů, tak díky sehrané organizační základně závody pěkně odsýpaly a již kolem páté hodiny odpolední dobíhal poslední závodní tým svůj poslední parkur. Vyhlašování vítězů probíhalo průběžně, takže se z medailí, pohárů a hodnotných balíčků od štědrých sponzorů mohli radovat úspěšní závodníci již během dne.

Na závody se přihlásily i týmy z řad pořádajícího klubu, nejvíce se dařilo Adéle Havlíkové a Zdeňkovi Dufkovi:

Adéla Havlíková s Baylies Ike Mark – 1.místo agility, 1. místo jumping, součet „Nej fena“ 1.místo

Adéla Havlíková s A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad – 3. místo zkouška MA3

Zdeněk Dufek s Casiopea Aurora Canis Minor – 2. místo zkouška SA3

Pro závodníky i jejich fanoušky bylo připraveno stejně jako loni občerstvení – něco dobrého k snědku i něco na zahřátí v bufetu jezdeckého klubu Mikulov, i když letos závodům počasí přálo, nekonal se ani mráz, ani sníh.

Věříme, že Drkotačka byla tím správným zahájením závodní sezony a že se se všemi týmy uvidíme i napřesrok, kdy budeme slavit půlkulaté výročí těchto závodů.

Komu však přijde rok do konání dalších zimních závodů příliš dlouhý, ten určitě jistě rád přijede na další závody klubu Jumpingdogs již přímo na domovský cvičák JD – v květnu na oficiální Nejdecký trojskok, a nebo v září na neoficiální Burčákcup.

Děkujeme všem našim sponzorům za jejich štědré dary, díky nimž jsme mohli ocenit jak závodníky v každé výkonnostní kategorii, tak i vyhlásit ceny „Nejlepší pes“ a „Nejlepší fena“.

Sponzorové:

Acana, Orijen, Psí kusy, Publicity wear, Moravíno, Ostro, krmeni.cz, FajnSlevy.cz, Nakladatelství JOTA, s.r.o., SPECIFIC®, Calibra, Pro krmivo, Nakladatelství Plot, Stillus s.r.o., VmVet, Nativia, Irel, 4feet, Obojky Parcoll, Obojky Blackberry, Veterinární ordinace MVDr. Jiří Krabička, Veterinární ordinace MVDr. Petra Olmová, BS vinařské potřeby s.r.o., VZP, Zero DC s.r.o., Mira Mar, Christeyns, KRKA, Aveflor, HTC servis, Leroy Cosmetics s.r.o, CZECH DOG s.r.o., Tekro, spol. s r.o., Mapes, Racio, Regraf, 4dox , Martypet


tým kategorie běh umístění
Adéla Havlíková s Baylies Ike Mark SA závodníci Jumping 1.
Agility 1.
Nej fena 1.
Adéla Havlíková s A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad MA závodníci Zkouška 3.
Zdeněk Dufek s Casiopea Aurora Canis Minor SA závodníci Zkouška 2.

Video z akce

Fotky z akce

Buďte v obraze

Očekávané události