Intenzivka s Luckou Dostálovou

18. a 19. dubna 2015 proběhla na našem cvičáku další intenzivka s Luckou Dostálovou.

Lucka si pro nás nachystala pěkné a složité parkury, kde jsme si mohli procvičit nejrůznější záludné situace, které se v současné době objevují na závodech. Lucka si vždycky při prohlídce vyslechla naše návrhy a případně ukázala lepší variantu. Při tréninku se pak věnovala každému týmu zvlášť a vždycky nám dobře poradila jak běhat jednotlivé sekvence, ukázala nám více variant, a doporučila tu, která by pro daný tým byla nejvhodnější.

V sobotu bylo docela chladno a tak se ani nekonal táborák, který se obvykle při dvoudenních intenzivkách dělá. Ale zase jsme si mohli víc odpočinout na další den.

V neděli už bylo celý den slunečno a podstatně větší teplo než v sobotu, na parkuru jsme se i docela zapotili.

Lucka nás dokázala i dobře motivovat, velký úspěch měly vysoké pokuty, které žertem vyhlašovala, pokud někdo opakovaně dělal stejnou chybu či zapomínal pořadí překážek. Většinou to opravdu pomohlo.

Nejdříve jsme procvičovali další sekvence na parkuru, ti šikovnější i celý dlouhý parkur na jeden zátah. Na závěr jsme běhali rovinky, které podle Lucky měly být pro radost pejsků, ale spíše šlo asi o to pořádně prohnat a „dorazit“ páníčky. Kdo udělal chybu, musel běžet celý parkur znovu, což byla po dvoudenním tréninku dobrá prověrka fyzičky.

Všichni jsme z inztenzivky odjížděli spokojení a těšíme se na další.

 

RKFotky z akce

Buďte v obraze

Očekávané události