Podpálavská drkotačka s JK Animals

V sobotu 27. února se konal další úspěšný ročník Podpálavské drkotačky, tentokrát s hlavním sponzorem JK Animals. Závody se již tradičně konaly v hale Hlavenka v Mikulově a věřím, že byly pro mnoho zúčastněných zahájením závodní agility sezóny 2016.

Letošního ročníku Podpálavské drkotačky s JK animals se zúčastnilo i přes chladné počasí celkem 92 týmů, což svědčí o velké oblíbenosti tohoto zimního agility závodu. Rozhodčím byl pan Petr Pupík, který připravil pěkné běhavé parkury. Byly připraveny tři běhy – jumping, agility a zkouška pro přestup do vyšší výkonnostní kategorie. Oceněni byli nejen vítězové na prvních třech místech v kategoriích „small“, „medium“ a „large“, ale nakonec i „Nejlepší pes“ a „Nejlepší fena“ v každé velikostní kategorii. Pro vítěze byly připraveny od sponzorů opravdu hodnotné ceny a nechyběly ani originální poháry a medaile. Ostatně už prezenční balíčky od sponzora JK Animals musely účastníky rozhodně potěšit.


Z domácích závodníků se nejlépe umístila Pavlína Juřenová, která se svým JRT Jimmym v kat. S vybojovala 2. místo v jumpingu, 3. Místo v agility a tím Jimmy získal titul nejlepší pes ve své kategorii, moc gratulujeme.


Velká spousta kladných ohlasů na průběh závodů je pro členy Jumpingdogs zajisté skvělou motivací, aby i do budoucna připravovali další akce – například již za měsíc pořádáné trojzkoušky Mikulovský trojhrb, pod taktovkou Alice Boháčové nebo jarní trojzkoušky s názvem Nejdecký trojskok a podzimní oficiální závody Burčákcup, které se budou konat již na našem cvičáku v Nejdku.

Děkujeme našim skvělým sponzorům: JK Animals, 4dox, CZECH DOG s.r.o., Dokonalá láska, vinařství Forman, Christeyns, Leroy Cosmetics s.r.o, Moravíno, Nakladatelství Plot, Obojky Blackberry, Obojky Parcoll, Psí kusy, Publicity wear, Veterinární ordinace MVDr. Petra Olmová, Zero DC s.r.o., vinařství Starý Vrch

 


tým kategorie běh umístění
Pavlína Juřenová SA závodníci jumping 2.
agility 3.

Video z akce

Fotky z akce